Média, audiovizuální služby

Klipy, promo videa, fotografie, prezentace

Výroba audiovizuálních děl

Oldřich Janeba se věnuje komplexní výrobě audiovizuálních děl. Od podcastů, přes produktová videa, promo videa, dokumenty až interaktivní videa na sociální sítě.

Jeho klientem jsou například profesní svaz Šance pro budovy, Česká rada pro šetrné budovy, Centrum pasivního domu a mnoho dalších. Propagační videa vyrábí ve spolupráci se společností Underground média. V roce 2022 pracovali i pro zahraniční klienty. 

Točí v interiérech, exteriérech, v prostorách firem nebo ve videostudiu v Praze 7 na Letné. Vyrábí promo pro potřeby televizního i internetového formátu.

Příznivých cen dosahují tím, že disponují prakticky veškerou profesionální technikou, která je majetkem přímo firmy Underground Media, takže si ji nemusí půjčovat.

K dispozici mají kompletní techniku pro zachycení zvukového záznamu, jejímž základem je rekordér od společnosti ZOOM, konkrétně model ZOOM F6, poskytující 32-bit floating kvalitu záznamu či duální AD převodníky. To vše doplněno sadami mikroportů ew G4 od společnosti Sennheiser a zvukařskou sestavou založenou na mikrofonech Sennheiser MKE 600.

Zachycují rovněž záběry z dronu, či vyrábí různé varianty pohyblivých kamer.

Ukázka práce pro Centrum pasivního domu.© 2020 Oldřich Janeba, autor fotografií Daniel Včeliš
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!